Action World Wrestling


#1 2011-03-15 17:09:00

Christian

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 3
Punktów :   

Ring.

http://www.wrestlingyard.com/wp-content/uploads/2010/03/WWE-Superstar-Christian-21.jpg




Tak ! Christian zawitał do Action World Wrestling! Mam tu zamiar zgarniać tytuły. Moim pierwszym celem w tej federacji jest AWW Championship. Prosiłbym Generalnego Managera Łyżkę o walkę o ten tytuł na najbliższej gali. Ja byłem pierwszym zawodnikiem który zawitał do tej nowej federacji. Chcę być godnym tej federacji championem ! A Hardy słowami "Awesome" potwierdza swoją głupotę. Jeff, myślisz że takimi słowami coś wygrasz? Nie liczą się słowa, lecz czyny. I radzę ci to zapamiętać, gdy spotkasz się ze mną na ringu!

Offline

 

#2 2011-03-15 17:38:27

Eazy E

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring.

Bow wow wow yippy yo yippy yay
http://1.bp.blogspot.com/_xtzidkFrb-c/Rgoo_eI3oeI/AAAAAAAAAJk/81Q_2Bwnwso/s320/R.I.P.+Eazy+2.jpg
Na ring idzie powolnym krokiem Eazy e trzymając w ręku mikrofon, po czym podchodzi do Christiana i mówi:

Ta, Yo jak Cię tam zwą Christian? Ha-ha ja nie mogę ty masz byc tutaj gwiazdą człowieku spójrz przed siebie tutaj masz prawdziwą gwiazdę tak to ja Eazy E!!I co z taką mordą myślisz ze dostaniesz walkę o pas, no nie to chyba jakieś żarty kto Cię tutaj zaprosił..To ja prawdziwa wspaniałośc powinna byc tu mistrzem, tak więc menadżerze sądzę że umieścisz mnie w walce o pas bo jakbyś tego nie zrobił to byłby poważny błąd. Dobra teraz czas na przedstawienie mojego planu..na najbliższej tygodniówce zdobędę pas i będę najdłuższym mistrzem w świecie wrestlingu. Wiecie co się stanie jak ktoś stanie mi na drodze? Ta osoba otrzyma Moonlight Drive, a żeby wam pokazac jak to oto wygląda to wam to zaprezentuje.

Podchodzi do Christiana i rzuca mu mikrofon w twarz a następnie wykonuje na nim Moonlight Drive, następnie podnosi mikrofon i mówi

Widzicie tak skończy każdy co stanie mi na drodze bez wyjątków a więc pamiętajcie Eazy jest jedyną przyszłością tej federacji ha-ha. Dobra więc wracając do mojego planu, jak już mówiłem zostanę tu mistrzem i będę najdłuższym championem w historii wrestlingu, kolejnym moim celem który osiągnę jest założenie tag teamu z taką wspaniałością jak ja wiem że będzie trudno ale coś wymyśle w końcu jestem wspaniałomyślny ha-ha. Dobra to na tyle pasożyty do zobaczenia, yo !

Odkłada mikrofon na ring uśmiecha się w strone Christiana który leży na ziemi i wraca do szatni

Bow wow wow yippy yo yippy yay

Ostatnio edytowany przez Eazy E (2011-03-15 17:41:04)

Offline

 

#3 2011-03-15 18:05:11

Jeff Hardy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ring.

No More Words 

http://i55.tinypic.com/n2ejcw.jpg

Do Action World Wrestling - AWW Zawitał Jeff Hardy !
W tej federacji mam zamiar zdobyć tytuł WHC ! jak widać Christian nie znasz moich planów w tej federacji...
Nie zamierzam "zgarnąć" tytułu AWW Championschip, lecz WHC ! Też zasłużyłem podobnie do ciebie na ten tytuł ponieważ byłem 2 w tej federacji.
Więc jeśli General Manager "Łyżka" się zgodzi o walke na przyszłej pierwszej gali AWW, chętnie cie zmiote z powierzchni ringu...
Nie ważne czy to będzie Ladder Match, czy Table, mogę walczyć o WHC tak samo jak o AWW championschip.
Mam prośbe... Zapamiętaj sobie że: Gdy leżysz na ringu do góry brzuchem, czeka na ciebie Swanton BOOOOOOOMB !!!!!

Jeff Hardy wyrzuca mikrofon, i idzie do szatni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chelpdesk.pun.pl www.kokotow.pun.pl www.kgbgniezno.pun.pl www.hakiwarrock.pun.pl www.firataleague.pun.pl